راهنمای آزمون تحلیلی

 (ویژه پایه پنجم،ششم و هفتم)

به کشور ریاضی خوش آمدید جایی که همه چیز به زبان ریاضی است. اینجا مردم به ازای حل مسائل پول میگیرند حتی مردم به زبان ریاضی حرف می زنند! شما با استفاده از یک چتر نجات به درون این کشور پرت شده اید و می توانید با قطار به هر شهری که می خواهید سفر کنید!

در آغاز 25سکه طلا دارید.

این کشور 10 کلان شهر ، 20 شهر معمولی و 30 شهرستان دارد. حداکثر دو بار میتوانید به یک شهر سفر کنید. اگر بخواهید به شهری سفر کنید بسته به اینکه قبل از آن چند بار به آن شهر سفر کردید. باید سکه بپردازید.

اگر بخواهید برای اولین بار به یک شهر سفر کنید باید 5 سکه ی طلا بپردازید.

اما اگر بخواهید برای بار دوم به همان شهر صفر کنید باید مبلغ 10 سکه ی طلا بپردازید.

در هر شهر سوال و یک صندوقچه وجود دارد که مقدار سکه درون بستگی به نوع شهر دارد. صندوقچه شهرستان، شهر معمولی و کلان شهر به ترتیب 10، 15 و 20 سکه دارند. با ارسال پاسخ درست سوال سکه های درون صندوقچه شهر به شما تعلق می گیرد. البته با حل هر سوال یک امتیاز بسیار جزئی به عنوان ضریب زمان هم به شما داده می شود. یعنی اگر سوالی را زود تر پاسخ دهید به مقدار ناچیزی امتیاز بیشتری دریافت خواهید کرد.

زمانی که شما به یک شهر وارد می شوید یک بار فرصت ارسال پاسخ به سوال آن شهر دارید. (بنابراین هنگام ارسال پاسخ سوالات دقت کنید!)

نکته خوب اینجاست که شما می توانید هم زمان نمره ی دیگر شرکت کنندگان در هر لحظه را مشاهده کنید و راهکار مناسب را برای ادامه ی آزمون مشخص کنید.

رمز موفقیت در این آزمون قدرت تحلیل ریاضی بالا، سرعت عمل و استراتژی مناسب برای همکاری اعضا گروه است.

توجه کنید برای داشتن بهترین نتیجه همه اعضا تیم باید وارد سایت شوند زیرا با توجه به قوانین آزمون اگر چند نفر از یک اکانت وارد سایت شوند بازدهی شان به اندازه ی یک نفر خواهد بود.

تیم هایی که بیشترین امتیاز را کسب کنند برترین های مسابقه خواهند بود. از میان آن تیم ها تیمی که مسابقه را زودتر به پایان برساند برنده خواهند شد.

در این مسابقه برای نخستین امکان رقابت  تیم های دو، سه، چهار و پنج نفره با شرکت کنندگان انفرادی فراهم شده است. شما می توانید در قالب گروه های یک تا پنج نفره در این مسابقه شرکت کنید.

برای ثبت نام ابتدا هر یک از اعضا تیم ها باید وارد لینک زیر شوند مشخصات خود را وارد کنند و پس از ساخت اکانت نام کاربری را به خاطر بسپارند.

وقتی تمام اعضا تیم مشخصاتشان را وارد کردند یکی از اعضا تیم با داشتن نام کاربری تمام اعضا می تواند بر روی گزینه ی زیر بزند و تیم بسازد.
آزمون به پایان رسیده است منتظر نتایج باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.