راهنمای آزمون خلاقیت

(ویژه پایه دوم ،سوم و چهارم)

ماجرا از این قرار است که اصغر کله پز در یک شهر بازی گیر افتاده است اصغر از شهربازی خوشش نمی آید. (به اصغر کله پز می خوره این کاره باشه؟!!) او برای اینکه از شهر بازی خارج شود نیاز به پول دارد.

در شهر بازی 30 دکه بازی وجود دارد. اصغر می تواند با شرکت در هر یک از دکه های بازی یک پولی به جیب بزند!

او باید تعداد اشیا مشخص شده در هر دکه را بشمارد. هر چقدر عددی که به دست می آورد به تعداد اشیا گفته شده نزدیک تر باشد او پول بیشتری دریافت میکند. پولی که از هر دکه به دست می آورد از فرمول زیر به دست می آید.

اصغر به هیچ دکه ای بیش از یک بار نمی تواند وارد شود. یعنی اگر وارد دکه ای شد حتما باید به سوال دکه پاسخ دهد.

از آن جایی که اصغر نه از ریاضی سر در می آورد و نه از خلاقیت ! از شما برای حل سوالات دکه کمک می خواهد. شما هم باید به عنوان یک انسان شریف اصغر را برای خروج از شهر بازی یاری کنید.

نمونه ای از سوالات دکه ها برای آشنایی بیشتر آورده شده است.

توجه کنید تمامی اعضا تیم ها دقیقا یک بار فرصت ارسال پاسخ به یک سوال را دارند. مثلا اگر هم تیمی شما وارد دکه ای شد شما دیگر نمی توانید وارد آن دکه شوید و پس از ورود به یک دکه حتما باید پاسخ را وارد کنید.

تیمهایی که بیشترین امتیاز را بگیرند برنده خواهند شد واز بین آنها تیمی  که زودتر مسابقه را به پایان برساند برنده خواهد بود.

شما می توانید در قالب تیم های 1 تا 4 نفره در این مسابقه شرکت کنید.

برای ثبت نام پس از کلیک کردن مربع آبی زیر، اول باید مشخصاتی مانند نام و نام خانوادگی، کد ملی و… خود را وارد کنید. سپس یک نام کاربری و رمز برای خودتان انتخاب و آن را به خاطر بسپارید.

 

وقتی تمام اعضا تیم وارد لینک بالا شدند و مشخصاتشان را وارد کردند یکی از اعضا تیم با داشتن نام کاربری تمام اعضا می تواند بر روی گزینه ی زیر بزند و تیم بسازد.

 

3 thoughts on “

 • نوامبر 15, 2021 در t 7:00 ب.ظ
  Permalink

  سلام به نظرم باید خیلی خوب وهیجانی باشه

  پاسخ دادن
 • نوامبر 24, 2021 در t 12:07 ب.ظ
  Permalink

  سلام وقتتون بخیر دخترم درازمون خلاقیت پایه سوم دبستان سرآمد شهرکرمان رتبه 14آورده جهت ا رائه مستندات به مدرسه باید چیکارکنم؟ اسم تیمشsبود نام خودش سلدا، تیمش یک نفره بود

  پاسخ دادن
  • نوامبر 27, 2021 در t 11:35 ق.ظ
   Permalink

   صبر کنید لوح تقدیرشون به مدرسه ارسال میشه، چون اگه ۱۴ ام شدن لوح بهشون میدیم!

   پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.